یادگیری فنون آیکیدو

آموزش آیکیدو

در این پست قصد داریم کمی در مورد فعالیت این سایت که با هدف آموزش آیکیدو و آموزش دفاع شخصی ساخته شده است کمی بیشتر با شما صحبت کنیم که آیکیدو را چرا مادر دفاع شخصی مینامند؟!

آموزش آیکیدو

آیکیدو

همانطور که بارها در مورد آیکیدو توضیح دادیم آیکیدو یک ورزش دفاعی است که بدون درگیری و زور قدرتی با فنون آیکیدو میتوانید حریف خودتان را از پا در بیاورید در واقع آیکیدو ضمیر ناخودآگاه شما را پرورش میدهد به طوری که هرکسی به سمت شما کوچیکترین حمله ی کرد شما سریع واکنش نشان دهید

بیشتر بخوانید: آیکیدو چیست؟

ویدیوی آیکیدو

ویدیو های آموزشی آیکیدو

خیلی ها با دیدن ویدیوها ی آیکیدو فکر میکنند که آیکیدو نمایشی است زیرا انقدر حرکات ساده و با ظرافت است چنین فکری را میکنند که اشتباه برداشت میکنند همانطور که گفتیم آیکیدو هیچ نیروی بر روی مهاجم وارد نمیکند و فقط نیروی حریف را هدایت و جابجا میکند اما چگونه؟

بیشتر بخوانید: آیکیدو نمایشی است؟!

 

آموزش دفاع شخصی

دفاع شخصی

هر حمله ی که به سمت شما شود: مشت.چاقو.اسلحه و…. که شما بتوانید از خودتان دفاع کنید را دفاع شخصی مینامند

مزاحمت های خیابانی یکی از مشکلات دختران و پسران در خیابان است که گروه شروری برای دعوا کردن و مزاحمت های خیابانی اقدام میکنند ورزش آیکیدو را به جرات میتوان گفت مادر دفاع شخصی است زیرا تمام مبارزات خیابانی را میشود مهار کرد شما با یادگیری آیکیدو میتوانید از خودتان به راحتی دفاع کنید.

مهم نیست حریف شما از نظر جسته و هیکلی و زور قویتر از شما باشد. شما با چند تکنیک ساده دفاعی میتوانید حریفتان را از پا در بیاورید یعنی دفاع کردن شما در برابر حمله ی مهاجم مساوی با ضد حمله برای شما است!

question aikido

با این وجود اگر آیکیدو در دفاع شخصی برایتان قابل باور نیست ما به شما پیشنهاد میدهیم که به این ویدیو از استیون سیگال است نگاه کنید جالبه بدونید ایشون آیکیدوکار هستند و صاحب سبک آیکیدو میباشند و تمام مبارزات از تکنیک های آیکیدو است:

 

 

 

آموزش آیکیدو

در سایت آیکیدو98 به صورت تخصصی تمام آموزشهای آیکیدو و دفاع شخصی را به صورت مقاله و ویدیوهای آموزشی یاد میدهد آیکیدو98 سایت آموزش آیکیدو و آموزش دفاع شخصی است و تمام حرکات آیکیدو و دفاع شخصی را گام به گام به شما آموزش میدهد.تمام نکات دفاع در دعواهای خیابانی و خفتگیری و مزاحمت های خیابانی را میپردازیم و طریقه دفاع کردن در برابر اینگونه تحدیدات را به شما یاد میدهیم. ما به شما یاد میدهیم که خودتان بادیگارد خودتان باشید.